Obal na mobilní telefon může být řešením

Zakoupit si mobilní telefon v řádů tisíců až desetitisíců korun dnes není žádný problém. Na trhu je takové množství značek, různých velikostí a funkcí, že zrovna není snadné se v nabídce orientovat. Nicméně zakoupením tak drahého mobilu se vystavujeme stejně tak nebezpečí jako při koupi levnější verze, že nám někde spadne nebo se snad objeví škrábanec a v podstatě ani nevíme od čeho. Nejhorší problém je, když praskne displej a tady už pomoc skutečně není. V tomto případě jsme měli myslet tak trochu dopředu a pořídit si vhodnou ochranu, například správný obal podle našeho zakoupeného modelu.

telefon

Praktická věc, která může leccos zachránit.

Obal není tak drahý, aby nás to finančně zruinovalo, a je pravdou, že mnozí si jej zakoupí ihned s novým telefon, aby předešli dalším problémům. Mnozí to odloží až na pozdější dobu, ale to již jejich chytrý miláček dostal pár šrámů nebo se dokonce i někde uštípl plast, ale zatím ještě funguje, tak rychle zachránit co se dá. Ale samozřejmě jsou mezi námi i tací, kterým je to jedno a ono vždycky nějak všechno dopadlo. Tak se zakoupí jiný. Ale například Huawei p20 lite obal má rovnou k zakoupení v několika podobách a rozhodně to není na škodu mu ho pořídit. Ono totiž nejen, že ho ochráníme, ale zároveň získáme ještě něco navíc.

pouzdro

Obal poskytuje:

  • Ochranu a prakticky nemusíme nic dělat, pouze ho vložíme do plastového pouzdra, který je součástí. Pevně tam telefon drží a drážky, které jsou vytvořeny na míru, jsou velmi dobře dostupné.
  • Po levé straně jsou otvory na kreditní karty nebo vizitky, případně si sem vložit i jiné menší kartičky.
  • To není vše, jelikož pod nimi se ukrývá ještě větší otvor, do kterého se lze dostat z boku od telefonu, a tady si můžeme uschovat naše poklady. Nebo si zde můžeme udělat tajnou rezervu peněz.
  • A to není vše, přetočením si vytvoříme stojánek a můžeme telefonovat a pracovat, vařit podle kuchařky nebo sledovat videa a filmy, aniž bychom telefon drželi ve svých rukách.
  • Praktická přezka na magnet zase pěkně všechny poklady uzavře a vůbec nikomu nebude vadit, že se telefon dá třeba do kabelky.

BACK TO TOP