Sázka na technický kámen se vyplatí


Pokud uvažujete o tom, že byste svou kuchyni vybavili kvalitní kamennou pracovní deskou anebo i jinými kamennými obklady, ať už půjde o záda kuchyňské linky anebo třeba podlahu, pak by vaší pozornosti rozhodně neměl ujít ani kámen umělý, respektive kámen technický.

povrch

Jisté je, že ať už do své kuchyně zvolíte libovolný kámen, pozvedne ji to o úroveň výše. Kámen v kuchyni nejen dokonale vypadá, neboť se jedná o opravdu krásný a ušlechtilý materiál, ale také je plně funkční a práci v kuchyni dodá nový rozměr.
Ať už tedy sáhnete po kamenných obkladech anebo pracovní desce, bude vaše kuchyně nádherně vypadat. A to i v případě, že ji nevybavujete od základu nově, ale pouze rekonstruujete některou její část – třeba kuchyňskou linku. Kámen je jako materiál naprosto nadčasový, a ještě navíc bude vypadat skvěle v každém typu interiéru. Je tedy vcelku jedno, zda máte rádi moderní styl, klasiku anebo rustikální provedení. Kámen do kteréhokoli interiéru vždy skvěle zapadne, a to i v případě, že jím pouze doplníte stávající vybavení kuchyně či jiné části bytu.

Nicméně kámen v kuchyni oceníte i po pracovní stránce. Pokud patříte k lidem, kteří rádi vaří, ať už ve volných chvílích anebo proto, aby nasytili rodinu, bude se vám na takové kamenné pracovní desce skvěle pracovat. Můžete na ní bez potíží krájet i bez prkénka, můžete na ni odložit rozpálený pekáč z trouby, a nic se nestane. Tedy alespoň v případě, kdy namísto přírodního kamene zvolíte kámen technický, který je odolný k prudkému střídání teplot. A díky tomu, že není porézní, nenasává tekutiny, netrpí přejímáním pachů ani barev. Ať už tedy v kuchyni pracujete s čímkoli, technický kámen to nerozhází.

kuchyně s ostrůvkem

Je to dáno především tím, že se vyrábí speciálním postupem https://www.technistone.com/cz/vyroba-technistone-krok-za-krokem z kamene přírodního, takže disponuje skvělými vlastnostmi přírodního kamene, které jsou navíc zdokonaleny díky kvalitnímu technickému zpracování, takže výsledný materiál je naprosto dokonalý.

BACK TO TOP