Spodní prádlo

Bohužel si na tuto otázku musím odpovědět ano. V běžných obchodech s módou například H&M, Takko, Gate nebo New Yorker, sice spodní prádlo mají a navíc za výbornou cenu, ale bohužel jen v malých velikostech. Když už se žene rozhodne, že si prádlo vyzkouší – co kdyby – tak odchází zklamaná. Prostě podprsenku za 150,- si nekoupí.
růžová podprsenka

Pokud má hlouběji do kapsy a musí počítat každou korunu, zkusí vietnamskou tržnici. Tam se dá podprsenka koupit kolem 300,-, ale není to nic moc. Ramínka jsou úzká a zařezávají se, poprsí nedrží tak jak by měla, a o kvalitě ušití a materiálu se raději nebudu vyjadřovat. Také nevydrží dlouho. Po pár opráních ji můžete rovnou hodit do koše na smetí.

Další možností jsou internetové obchody. V nabídce je jich nepřeberné množství, Bonprix, Otto – patří mezi levnější, potom třeba André, Triola a v televizi stále dokola opakovaná reklama na Astratex. Jenže, když už se žena rozhodne pro nákup v jakémkoli E-shopu nastává první problém a to jakou zvolit velikost, protože každý má jiné číslování. Jak se má změřit? Optimální je v tenké podprsence a kolem hrudníku metr co nejvíce utáhnout.  Dle tabulky si najde svoji velikost a jde hledat. Každý E-shop jí nabídne desítky možností vyztužené, s kosticemi nebo bez, bardotky, bavlněné nebo krajkové. Jenže jak vybrat tu pravou? Bude mi sedět? Nebudou se zařezávat ramánka? Jaký zvolit materiál? Nejvhodnější je bavlna, dobře saje pot a je prodyšná. Na léto je velice příjemná podprsenka z materiálu SPACER. Tento materíál je lehký, odvádí pot od těla a košíčky se dokonale přizpůsobí tělu. Po objednání se není čeho bát, všechny E-shopy mají výměnu, nebo vrácení zdarma.
nákup spodní prádla

Poslední možností nákupe je specializovaná kamenná prodejna. Ceny se zde sice pohybují od 1000,- nahoru, ale to se nedá nic dělat. V prodejně si žena může vše v klidu osahat a vyzkoušet. Paní prodavačka jí ochotně poradí s velikostí i střihem. Jako první ji samozřejmě přeměří.  A pak se jde zkoušet. Na konec dostane i rady jak o prádlo správně pečovat aby vydrželo co nejdéle.

Rozdíl oproti vietnamské tržnici je znát na první poled. Nikde nic netrčí, netlačí, ramínka se neřazávají a poprsí drží tak jak má. Bonus navíc je krásný dekolt.

BACK TO TOP