Aby nebyl vztah jen samozřejmostí

Vztahy se často dostanou do bodu, kdy vám nepřinášejí nic nového. K tomuto by nikdy nemělo dojít, jelikož v takovém případě nemá cenu pokračovat. Pokud vám druhá polovička není oporou, bere vás jako samozřejmost a cítíte se osaměle, rozhodně můžete počítat s jednou věcí, a to tím, že byste neměli ve vztahu setrvávat. Ovšem pokud oba chcete být s tím druhým a přinášet si štěstí, stačí se držet několika bodů, které vám přinesou plnohodnotný vztah, ve kterém se jen tak nudit nezačnete.
Šťastný pár
 
Choďte na akce
Pouze docházet do práce a z práce domů, kde plníte své povinnosti, to není pro nikoho zdravé, ani pro ty osamělé. Čím více budete vyhledávat akce v okolí, a jistě jich najdete mnoho, stačí se dívat, tím méně se stihnete nudit. Neustále budete mít plány, můžete potkávat nové přátele a také objevovat různé nové věci, kapely a podobně.
 
Domluvte si schůzky
Jednou měsíčně si vyhraďte jeden večer, který věnujete večeři v restauraci, kina, nebo nějakému podobnému programu. I ti nejzaneprázdněnější páry si najdou jeden večer, který mohou strávit spolu. Stačí jen chtít a mít zájem prožít pěkné chvíle s druhou osobou. Pokud se tak necítíte, opět nemá cenu setrvat ve vztahu.
 Romantická večeře
Dárky
Jen tak občas přineste tomu druhému dárek. Nikdy nevíte, jakou můžete tomu druhému udělat radost kytičkou, nebo něčím podobným. Na procházce utrhněte nějaký pěkný květ, nebo jednoduše kupte jen tak čokoládu. I taková malá a levná drobnost může toho druhého potěšit, protože ví, že na něj či na ni myslíte i při běžných činnostech během dne, kdy je člověk zaneprázdněný všemi možnými problémy. Nebo nakupte něco, po čem daná osoba touží, zmínila se o tom, nebo to nějak naznačila. Akorát ukážete, že si pamatujete a vnímáte, co vaše polovička říká. Stačí jednou za čas, aby se z toho taktéž nestala rutinní záležitost a aby opravdu dárky dělaly radost.

BACK TO TOP